'Shen Valentin' sung by B2N

Thanks! Share it with your friends!

You disliked this video. Thanks for the feedback!

Added by
17 Views
https://www.instagram.com/b2n_beatz https://www.facebook.com/B2N.Beatz Music & Lyrics: B2N Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov u bon muaj qe jemi ndar shum muaj syt pa ti par buzet e tua pa i puthur ne gjirin tend pa u strukur eci ne rrugen e zbrazur me shpirtin e plasur pran meje kam vec hijen qe me kujton vetmin dhe dhimbjen. Shen Valentin, nuk ka per mua nuk e kam ate qe dua trendafilat ne duar i mbaj Si dashuria jon u than se ti je larg,larg,larg se ti je larg,larg,larg se ti je larg,larg,larg shum larg... diellin e more me vete mua me le ne shi cdo dit esht bardh e zi qe diten kur ike ti Ndjehem i lodhur i rraskapitur kembet me nuk me mbajn shpirt dhe zemer grrisur sepse edhe burrat qajn Shen Valentin, nuk ka per mua nuk e kam ate qe dua trendafilat ne duar i mbaj Si dashuria jon u than se ti je larg,larg,larg se ti je larg,larg,larg se ti je larg,larg,larg shum larg...
Category
Albania Songs
Tags
B2N & Elona Sinani - Shen Valentin, music, songs, videos

Post your comment

Comments

Be the first to comment